Skip to content

Eksperci Master Builders Solutions

w dziedzinie betonu ZBROJONEGO włóknem

Poznaj nasz zespół!

Znajdź właściwego doradcę w swoim kraju i skontaktuj się z nim bezpośrednio

Hahn2

Germany | Switzerland | Austria

Dr. Christoph Hahn
Marketing Manager Fibers

+49 174 349 8988
christoph.hahn@mbcc-group.com

Ferran_

Spain | Portugal

Ferran Casaus
Chief Technical Service Construction Systems

+34 936 194 660
ferran.casaus@mbcc-group.com

Kontakt-vorlage

Belgium

Jos Costers
Sales Engineer Concrete Admixtures

+32 475 266 598
jos.costers@mbcc-group.com

Chinosi

Italy

Riccardo Chinosi
Technical Manager

+39 348 588 5472
riccardo.chinosi@mbcc-group.com

Marko-Kaisanlahti_

Denmark | Sweden | Finland

Marko Kaisanlahti
Sales Manager Concrete Admixtures

+35 840 527 3228
marko.kaisanlahti@mbcc-group.com

Vladislav-Trefil_2

Czech Republic

Vladislav Trefil
Commercial Director of Ingredients

+42 060 228 6758
vladislav.trefil@mbcc-group.com

Maxime-Julliot_

France

Maxime Julliot
Market Manager

+33 611 893 850
maxime.julliot@mbcc-group.com

20210823_114322-1

Poland / Polska

Konrad Kisielewski
Doradca Techniczno-Handlowy

+48 882 177 801
konrad.kisielewski@mbcc-group.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz próbek lub dodatkowych informacji o naszych włóknach?
Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji lub szczegółów.

"Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji o MasterFiber?
Wypełnij formularz, a niebawem się z Tobą skontaktujemy!"